نوشیدنی های چربیسوز

نوشیدنی های چربیسوز

نوشیدنی های چربیسوز

همه علاقه دارند که تناسب اندام داشته باشند و اندامشان زیبا دیده شود. با ورزش کردن و رعایت کردن رژیم غذایی این امر امکان پذیر است. اما بعضی از نوشیدنیها نیز باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش وزن و چربیسوزی میشوند. این نوشیدنیها علاوه بر چربیسوزی مزایای دیگری مانند پاکسازی بدن از سموم، بهبود کارکرد دستگاه گوارش و مقاوم سازی دستگاه ایمنی دارند.

نوشیدنی های چربی سوز کدامند

در این مقاله قصد داریم چند نوشیدنی چربی سوز را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

چای سبز

چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان است. نوشیدن 2 فنجان چای سبز در روز باعث میشود تا سوخت و ساز بدن بالا برود و منجر به کاهش وزن میشود. همچنین به علت خاصیت بالای سم زدایی، بدن را از هرگونه سموم و مواد غیر مفید پاکسازی میکند.

کرن بری

کرن بری میوه ای شبیه زغال اخته است. این میوه ی قرمز با خاصیت فوق العاده آنتی اکسیدانی خود باعث پاکسازی بدن و چربیسوزی میشود. همچنین کرن بری دارای مقادیر زیادی منگنز و ویتامین C است که به مقاوم سازی دستگاه ایمنی کمک شایان به ذکری میکند. کرن بری را میتوان به چندین روش استفاده کرد. میتوانید آبمیوه کرن بری را بنوشید یا دمنوش آنرا میل کنید. همچنین از کرن بری در سالاد و غذا میتوان استفاده کرد.

سرکه سیب

سرکه سیب یکی دیگر از نوشیدنی هایی است میتوان به عنوان دمنوش از آن استفاده کرد و تاثیر چربیسوزی و پاکسازی بی نظیر آن را در بدن مشاهده کرد. برای تهیه این دمنوش بی نظیر 2 قاشق سرکه سیب را در یک لیوان آب مخلوط کنید و در صورت تمایل میتوانید به دمنوش آبلیمو و عسل اضافه کنید.

مخلوط عسل، زنجبیل و سیر 

عسل یکی از مواد غذایی ضد باکتری است که میتواند در مدت کم بدن را سم زدایی و پاکسازی کند. زنجبیل نیز خاصیت چربیسوزی و لاغر کننده دارد و سیر در مقاوم سازی بدن و سیستم ایمنی نقش مهمی دارد. برای درست کردن این معجون مفید و موثر ، 2 قاشق عسل، یک حبه سیر و تکه کوچکی زنجبیل را در یک لیوان آب مخلوط کنید و میل نمایید.

نوشیدنی خیار و لیمو

این نوشیدنی ضمن چربی سوزی طعم بسیار خوبی هم دارد. برای تهیه کردن آن چند عدد خیار را در مخلوط کن بریزید و میکس کنید. سپس خیار را از صافی رد کنید و آب خیار را جدا کنید. در ظرفی جدا 2 قاشق عسل و نصف یک لیمو را با آبجوش مخلوط کنید و سپس این مخلوط را به آب خیار اضافه کنید و چند قطعه یخ هم به آن بیافزایید. از نوشیدنی خوشمزه و چربیسوز خود لذت ببرید.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.