نقل و انتقالات خاموش پرسپولیس

نقل و انتقالات خاموش پرسپولیس

نقل و انتقالات خاموش پرسپولیس

نقل انتقالات خاموش پرسپولس در فصل جدید برانکو ایوانکوویچ درپرسپولیس یارگیری موفقی در ابتدای فصل انجام داد. اما ضعف بزرگ پرسپولیس در خط دفاعی ودرون دروازه بوده که برطرف نشده به دلیل همین نقائص در روز اخروبا تفاضل 3گل کمتر از استقلال خوزستان قهرمانی را از دست داد در لیگ شانزدهم اوضاع بهترشد سید جلال حسینی وعلیرضا بیرانوند نقئص دفاعی تاحدودی زیادی ریشه کن شد.

ولی با نداشتن یک هافبک دافاعی مطمعن که بتواند جای کمال کامیابی نیا را پرکند. برانکو قبل از شروع لیگ هفدهم بازیکنان خوبی خریداری کرد تا اونجا که محرومیت مهدی طارمی و مصدومیت فرشاد احمدزاده و افت بازی محسن مسلمان هم نتوانست تاثیربدی روی تیم بگذارد.

برانکو انقدر بازیکن خوب دارد که این اتفاقات تاثیری ندارد اگر این اتفاقات سال پیش می افتد قطعا پرسپولیس سقوط میکرد. شاید به این دلیل باشد که امسال باشگاه پرسپولیس هیچ خبری در نقل و انتقالات در این بازار ندارد. برعکس هرسال که پرسپولیس یکی از باشگاه های فعال در بازار نقل و انتقال بوده ولی امسال نه کسی رفته ونه کسی امده.

سال گذشته برانکو یک نقل و انتقال عالی انجام داد ان هم سروش رفیعی بود. این آرامش کم نظیر در پرسپولیس بخاطر یارگیری بدون نقص برانکواست. البته شاید برای حضور درلیگ قهرمانی نیاز به تقویت تیم حس باشد. اما باهمین بازیکنان میشود. گروهی که پرسپولیس در ان قرار دارد صعود میکند.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.