مزایای تمرین کردن با کش استقامتی

مزایای تمرین کردن با کش استقامتی

مزایای تمرین کردن با کش استقامتی

کش های استقامتی به دلیل مزایای متعدد برای تمرین های مختلف پیشنهاد میشوند. وقتی که از کش استقامتی استفاده میکنید، تعادل شما بهبود می یابد و گروهی از ماهیچه ها به صورت جداگانه تقویت میشوند. همچنین از بروز صدمات جلوگیری میکند و بوسیله آن میتوانید به تدریج و بصورت فزاینده خود را به چالش بکشید. حتی میتوانید این وسیله را همراه خود به سفر ببرید.

با استفاده از این وسیله میتوانید یک تنوع عالی در تمرین خود بدهید. این کش ها در رنگ و اندازه های متنوع موجود است. چه شما به تازگی ورزش کردن را شروع کرده باشید و چه ورزشکار حرفه ای باشید، میتوانید تمرین پا با کش استقامتی را با تمرین متداول خود ترکیب کنید. شما میتوانید یه کش با سایز و سطح کشش مورد نیاز خود را تهیه کنید.بعضی از ماهیچه ها در بدن نسبت به ماهیچه های دیگر قوی ترند. شما میتوانید سطح کشش را بسته به ماهیچه های قوی تر و ضعیفتر تنظیم کنید.

تنوع در تمرین کردن

زمانیکه از کش استقامتی استفاده میکنید، مثل این است که از یک تعدیل گر دستگاه بدنسازی استفاده میکنید. تمرینتان را شخصی کنید. برای مثال وقتی برای تمرینات پا از کش استقامتی استفاده میکنید، برای اینکه تمرین سخت تری داشته باشید، باید روی کش و بصورت عریض بایستید.استفاده کردن از کش هایی که سطح کشش محکم تری دارند، به شما تمرین شدیدتری میدهند. با استفاده از کش استقامتی، با تمرینات خسته کننده و کسل کننده خداحافظی کنید.

دستگاه های بدنسازی حرکت کردن و کار کردن روی ماهیچه ها را بصورت گروهی محدود میکند. اما کش استقامتی به علت انعطاف پذیری بالا، حرکت کردن در تمامی جهات را برایتان امکان پذیر میکند این وسیله میتواند باعث استحکام عمقی ترین ماهیچه های بدن شود. با استفاده از این کش میتوانید تمام ماهیچه های خود را تقویت کنید. کش استقامتی میتواند از صدمات جلوگیری کند و آسیب ها را بهبود دهد.

این وسیله در باشگاه ها و حتی توسط علاقمندان به فیتنس استفاده میشود. این کش به عنوان یه وسیله پزشکی ورزشی برای جلوگیری و بهبود یافتن صدمات مفید است. هدف مشترک در همه ی تمرینات ورزشی، کارکردن روی تک تک ماهیچه هاست و همیشه با دستگاه بدنسازی نمی توانید به این هدف برسید. زمانیکه ماهیچه های کم مصرف تر تقویت میشوند، باعث میشود تا از برخی صدمات آینده هم جلوگیری شود.

اگر شما صدمه دیده اید، کش استقامتی میتواند باعث نجات و رهایی شما شود. اگر بعد از اینکه صدمه دیده اید سعی میکنید که تمرینات شدید انجام دهید، شما در حال تقویت کردن خطر افزایش آسیب هستید.با استفاده از کش استقامتی میتوانید ماهیچه های خود را تقویت کنید بدون اینکه ماهیچه ها، تاندونها، مفاصل و استخوانها در ناحیه آسیب دیده فشار وارد کنید.زمانیکه برای تمرین کردن از این وسیله استفاده میکنید، قسمت صدمه دیده ی بدنتان آزاد است و چون ورزش کردن باعث افزایش جریان خون میشود، در نتیجه روند بهبودی شما سریعتر خواهد بود.

به راحتی میتوانید کش را در چمدان خود قرار دهید و سفر کنید. همچنین نیازی نیست که نگران پیدا کردن باشگاه برای انجام تمرین منظم و جست و خیز روزانه خود باشید. آسوده خاطر باشید که با این کش میتوانید در هرکجا، حتی روی زمین در اتاق هتل تمرین کنید. در مجموع کش استقامتی به عنوان وسیله ای با طیف گسترده ای از مزایا پیشنهاد میشود.

با این وسیله میتوانید تمرینات متنوعی انجام دهید و همه ی ماهیچه ها را بصورت جداگانه تقویت کنید. اگر صدمه دیده اید، استفاده از این وسیله میتواند بی خطر ترین راه برای تمرین کردن باشد. بوسیله ی این کش میتوانید حتی در سفر هم به تمرینات منظم خود ادامه دهید.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.