مزایای استفاده از TRX تی آر ایکس

مزایای استفاده از TRX تی آر ایکس

مزایای استفاده از TRX تی آر ایکس

TRX تی آر ایکس با تقویت استقامت عضلات ، تعادل بدنی و عضلانی را در شرایط ایده الی قرار خواهد داد. تا همین چند سال قبل ورزش TRX تی آر ایکس ورزشی ناشناخته ای بود اما در حال حاضر در بسیاری از باشگاههای ورزشی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

TRX تی آر ایکس وسیله ای ورزشی است که از جنس نایلون بسیار محکم و مقاوم ساخته شده است که دارای دو دستگیره است و می تواند تا وزنی معادل KG 600 را کنترل کند. از مزیت های TRX تی آر ایکس قابل انتقال بودن و سهولت استفاده از آن در هر مکانی می باشد.

با TRX مجموعه کاملی از حرکت های ورزشی مناسب برای قسمتهای مختلف اندامهای بدن را با بهره گیری از وزن خود انجام داد. تی آر ایکس TRX با تقویت استقامت عضلات تعادل بدنی و عضلانی را در شرایط ایده الی قرار خواهد داد. برای انجام ورزش TRX تی آر ایکس ورزشکار در شش حالت میتواند بیش از یکصد حرکت ورزشی را انجام دهد.

در حالت ایستاده: رو به دستگاه، پشت به دستگاه وپهلو به سمت دستگاه و در حالت خوابیده: خوابیده به پهلو، پشت به زمین و رو به زمین که این حالات شش وضعیت اصلی در TRX می باشند.

در ورزش TRX تی آر ایکس بدلیل معلق بودن و کنترل تعادل ورزشکار در ساعت مقدار کالری بین 200 الی 1000 کالری را می سوزاند. در حرکات اولیه که حرکت های سرعتی هستند ورزشکار میتواند بدن خود را گرم کند و در حرکات پایانی بعلت کششی بودن حرکات به ورزشکار کمک می کند تا بدنی انعطاف پذیر داشته باشد . TRX تمامی شرایط مهم آمادگی جسمانی مانند تعادل، مقاومت، استقامت و انعطاف پذیری را داراست. در هنگام تمرین با دستگاه TRX تی آر ایکس از قدرت نیروی جاذبه حرکت استفاده می کنید تا بتوانید به کمک عضلات برای فرم دهی مناسب به بدن کمک کنید.

با TRX تمرین قدرت و تعادل را در یک زمان انجام می شود و این به سیستم عصبی بدن کمک می کند تا اندام ها شکل و فرم مناسب قرار گیرند . منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.