مدیران استقلال همه را شوک زده کردند

مدیران استقلال همه را شوک زده کردند

مدیران استقلال همه را شوک زده کردند

مدیران استقلال و علیرضا منصوریان در آستانه ی دیدار حساس با ذوب آهن، کاپیتانهای استقلال، مهدی رحمتی و مجتبی جباری را از تیم استقلال اخراج کرده و آنها را از تمرینات منع کردند. در آستانه ی بازی حساس استقلال با ذوب آهن، مدیران استقلال و سرمربی علیرضا منصوریان، با تصمیم عجیب خود همه را شوک زده کردند و کاپیتانهای استقلال یعنی سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری را از تیم اخراج کرده و آنها را از تمرینات منع کردند!

این خبر آبی پوشان و عملکرد آنها در تمرینات را تحت تاثیر قرار داده و ممکن است در برابر تیم قوی ذوب آهن دچار مشکل شوند. سرمربی تیم ذوب آهن، امیر قلعه نوعی که در گذشته مربی هر دو کاپیتان نیز بوده است که عناوین قهرمانی خود را هم در زمان این مربی کسب کردند ، با مهدی رحمتی و مجتبی جباری درگیری های شدید و طولانی مدتی دارند، احتمال میرفت که در بازی استقلال مقابل ذوب آهن دوباره این اختلاف ها و درگیریهای لفظی بالا بگیرد که با تصمیم منصوریان و اخراج این دو بازیکن این احتمال نیز منتفی شد.

به این ترتیب به علت نبود مهدی رحمتی، دروازبان و کاپیتان اول استقلال، وظیفه ی حفاظت از دروازه در بازی حساس چهارشنبه مقابل ذوب آهن را سید حسین حسینی بر عهده دارد و هواداران امیدوارند که وی بتواند از دروازه استقلال در مقابل شاگردان قلعه نوعی محافظت کند. همچنین مهدی رحمتی در صفحه های اجتماعی خود از هواداران خواسته تا از حواشی دوری کنند و تمامی نقل قول ها از رسانه ها را شایعه خوانده و از مردم خواسته تا به آنها دامن نزنند و آنها را باور نکنند.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.