فردا رویارویی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی

فردا رویارویی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی

فردا رویارویی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی

پرسپولیس ایران فردا سه شنبه در بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان می رود. بازی رفت پرسپولیس ایران و الهلال عربستان درمرحله لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ساعت 17:30 دقیقه در شهر ابوظبی امارات برگذار خواهد شد. پرسپولیس در حالی به مصاف این تیم قدرتمند عربستانی می رود که سه بازیکن کلیدی خود را بدلیل محرومیت در اختیار ندارد.

مهدی طارمی مهاجم سرخپوشان که با شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه به مدت 4 ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شده است و کمال کامیابی نیا مدافع پرسپولیس بدلیل اخراج در مرحله قبل لیگ قهرمانان برابر الاهلی دیگر تیم عربستانی از حضور در این دیدار محروم مانده است و دیگر مدافع پرسپولیس محمد انصاری بعلت 2 اخطاره بودن در لیگ قهرمانا ن آسیا از همراهی پرسپولیس در این بازی حساس محروم مانده است.

سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان علرقم برطرف نشدن کامل مصدومیتش قادر به همرای پرسپولیس در این دیدار خواهد بود. احمد نورالهی دیگر بازیکن پرسپولیس با رفع مشکل خدمت سربازی موفق شد برگه خروج از کشور را دریافت و در لحظات آخر به اردوی پرسپولیس در امارات اضافه شود و تا حدودی خیال برانکو را برای این بازی آسوده کند. سرخپوشان کشورمان امیدوارند که تماشاگران ایرانی به ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی آمده و تیم را در این بازی حمایت کنند.

منبع:مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.