طارمی شانس کمی برای بازی مقابل الهلال دارد

طارمی شانس کمی برای بازی مقابل الهلال دارد

طارمی شانس کمی برای بازی مقابل الهلال دارد

عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی عنوان کرد که مهدی شانس کمی برای حضور مقابل الهلال دارد. مهدی طارمی مهاجم سرخپوشان پایتخت و باشگاه پرسپولیس با شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه با محرومیت چهار ماهه و پرداخت غرامت و باشگاه پرسپولیس نیز با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات مواجه شدند.

طارمی و پرسپولیس توسط یک وکیل سوئیسی اعتراض خود را به حکم FIFA در دادگاه عالی ورزش cas ثبت کرده و بسیار امیدوارند تا دستور موقت عدم اجرای حکم را بگیرند تا مهدی بتواند در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال به میدان برود.

در این راستا عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی اظهار داشت که: FIFA اصلی بنام ثبت قرارداد دارد که هر شخص آنرا نقض کند و ثبت آنرا زیر سوال ببرد با محرومیت مواجه خواهد شد و این محرومیت ربطی به شکایت باشگاه نخواهد داشت و این تنبیه در جهت نادیده گرفتن قوانین FIFA است و فقط بحث غرامت آن به باشگاه شکایت کننده مربوط میشود.

وی همچنین گفت: باشگاه پرسپولیس با مستنداتی که منتشر کرده قضیه مهدی را دنبال می کند تا جایی که طارمی پیش از رفتن به ترکیه با پرسپولیس توافق مکتوب دارد ودر صورتی که دادگاه عالی ورزش این اسناد را بپذیرد پرونده باشگاه پرسپولیس باز نخواهد ماند ولی محرومیت مهدی طارمی بدلیل نقض قوانین FIFA پا برجا خواهد ماند. به همین جهت به معلق شدن محرومیت مهدی امید زیادی نیست و شانس حضور مهدی در بازی مقابل نماینده عربستانی تیم الهلال کمتر از یک درصد خواهد بود.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.