صندلی ماساژ و فواید آن

صندلی ماساژ و فواید آن

صندلی ماساژ و فواید آن

بهره گرفتن از ماساژ می تواند فواید زیادی به همراه داشته باشد و از مزایای آن میتوان به کاهش استرس، افزایش انگیزه، بهتر شدن فشار خون، احساس آرامش و داشتن یک احساس خوب و … اشاره کرد. ماساژ در بهبود درد هایی نظیر درد کمر، سیاتیک و گرفتگی عضلات بسیار موثر است همچنین ماساژ برای پیشگیری از برخی بیماریها مانند واریس، گرفتگی در عضلات و مهرها و اسپاسم عضلانی می تواند کمک فراوانی به افراد کند.

امروزه یکی از دستگاههایی که ساخته شده و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است صندلی ماساژ است که سعی داریم شما را با این دستگاه فوق العده و فواید آن بیشتر آشنا کنیم. صندلی ماساژوروسیله ای برای ماساژ دادن افراد است که با تکنولوژی پیشرفته، استاندارد و تمام اتوماتیک خدمات مخصوص ماساژ را برای افراد به اجرا در می آورد.

نوع مبل ماساژ و برنامه های طراحی شده بر روی آن برای افراد متفاوت است به طور مثال بر اساس نوع جنسیت می شود نوع ماساژ دادن دستگاه را تغییر داد . مبل ماساژ با در نظر گرفتن شرایط بدنی هر شخص قابل تنظیم است تا شخص بتواند به آسان ترین شکل ممکن حالت خود را برای ماساژ قرار داده و تمام حرکت هایی از جمله ، ماساژ و مالش عمیق، نیدینگ و غیره را بر طبق استاندارد ترین شکل ممکن شبیه سازی کند. معمولا افراد از صندلی ماساژ را برای ایجاد آرامش و ماساژ زیبایی استفاده می کنند.

صندلی های ماساژ به چند نوع تقسیم می شوند 

1 – صندلی ماساژ هایی که فقط خاصیت لرزشی ( ویبره ) دارند. 

2 – صندلی ماساژهایی که بوسیله غلطاننده های مکانیکی عملیات ماساژ را انجام می دهند

3 – صندلی ماساژهایی که علاوه بر داشتن موارد بالا قابلیت ماساژ بادی را هم دارا هستند که از نظر قیمت از بالاترین قیمت در بین دستگاهها برخوردار هستند 

4 – صندلی ماساژ های پیشرفته تری نیز هستند که وقتی شخص بر روی آن قرار می گیرد بر پایه تناسب جسمی و فیزیک شخص به کمک اسکن مناسب ترین نوع ماساژ را برای آن برنامه ریزی کرده و سپس ماساژ را اجرا می کند

اشخاصی هستند که با در نظر گرفتن شرایط جسمی خود و یا ابتلا به بیماری هایی مجاز به استفاده از صندلی ماساژ نمی باشند از این رو بهتر است پیش از خرید صندلی ماساژ و یا دستگاههای دیگری نظیر آن با یک دکتر ارتوپد مشاوره کنند و از شرایط جسمی خود اطلاع حاصل نمایند و مطمئن شوند که خرید این دستگاه براب آنها ضرر جسمانی ندارد تا بتوانند به آسودگی از صتدلی ماساژ استفاده نمایند.

در بازار های تجهیزات پزشکی ورزشی صتدلی های ماساژ با مدل های مختلفی در این بازارها عرضه می شود که قیمت آنها بر اساس کیفیت نوع و تولید کشور سازنده متفاوت است. پیش از آنکه دستگاه صتدلی ماساژ را خریداری کنید اول تمامی دستگاهها و کارایی آنها را با هم در مقام مقایسه قرار دهید و سپس اقدام به خرید نمائید.

عمل مقایسه و تحقیق را می توانید به کمک اینترنت و یا سایت مهرپارسیان در قسمت مشتریان مهرپارسیان ، ایکون تجهیزات پزشکی ورزشی و ایکون تجهیزات بدنسازی به سهولت انجام دهید. در زمان خرید دستگاه ماساژ در مورد میزان لرزش ( ویبره ) آن دقت کنید زیرا دقت در مورد میزان ویبره بر اساس حجم عضلات شمت می باشد.

بعضی از دستگاهها از ویبره های قوی تری برخوردار هستن و برخی ضعیف تر البته دستگاههایی نیز وجود دارند که میزان لرزش ( ویبره ) آنها قابل تنظیم است که قیمت نسبتا گران تری دارند. پیش از خرید دستگاه باید فضایی که قرار است دستگاه را در آنجا قرار دهید را به خوبی بررسی کنید و بر اساس فضای خود دستگاه را انتخاب نمائید لازم به ذکر است حجم و اندازه صندلی ماساژ به نوع کترایی آن بستگی دارد هر چه قدرت کارایی دستگاه بیشتر باشد به طبع حجم و اندازه دستگاه بزرگتر خواهد بود . زمانی که می خواهید دستگاه را خریداری کنید حتمأ دستگاهی را انتخاب کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد . زیرا دستگاهی که تحت پوشش گارانتی قرار گرفته از میزان اطمینان و کیفیت بالاتری برخوردار است.

خرید دستگاهی که فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش است هیچ فایده ای نخواهد داشت ممکن است قیمت کمتری داشته باشد اما برای شما مشکل ساز خواهد بود.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.