درباره ی ما

درباره ما

آشنایی با خدماتمهر پارسیان

آژانس تبلیغاتی مهر پارسیان، از سال 1385 فعالیت خود را به‌صورت حرفه‌ای آغاز و در طی این 15 سال با انجام خدمات زیر گسترش یافت.

1- ماهانه ورزشی

2- پنل ارسال پیامک

3- خدمات چاپ و بسته بندی

4-خدمات طراحی

5- خدمات عکاسی

6- دیجیتال مارکتینگ

7- طراحی و پیاده سازی وبسایت

8- حجره داران

 

چرا ما ؟

15 سال تجربه

مهرپارسیان با سابقه طولانی در عرصه تبلیغات تخصصی ورزشی می تواند مشاور و همکار خوبی در پیشرفت کسب و کار شما باشد. وجود مشتریان زیاد وفادار، حکایت از مسیر درستی است که در این سالها پیموده

دیتا بانک قوی ورزشی

مهرپارسیان بعد از گذشت 15 سال تلاش مستمر، یک بانک اطلاعات قوی از اکثر خریداران و فروشندگان بزرگ ورزشی کشور، چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی تهیه کرده است

تخصص در تبلیغات ورزشی

مهرپارسیان دارای پرسنل مجرب و تیم مشاوره حرفه ای است و تمام ابزارهای تبلیغاتی را برای فروش بیشتر و انجام کمپین های تبلیغاتی کاراتر در دست دارد

پشتیبانی و تعهد

مهرپارسیان می داند که رضایت مشتریان سرمایه اصلی کسب و کار موفق هست، برای همین منظور تعهد، پشتیبانی و جوابگویی صادقانه به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است

ماهنامه ورزشی

ما کار خود را با آگهی نامه تخصصی ورزشی به نام مهر پارسیان در زمینه لوازم و تجهیزات ورزشی شروع کردیم و 15 سال است در این زمینه مشغول فعالیت هستیم. به جرات می‌توانیم بگوییم که کامل‌ترین و قوی‌ترین اطلاعات از تمام آدرس های مهم ورزشی در اختیار این مجموعه است. مهر پارسیان با دارابودن نزدیک به 50 هزار آدرس در 35 طبقه عنوان ورزشی به‌عنوان قوی‌ترین مجموعه ورزشی را به خود اختصاص داده است.

پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک تشکیل شده است از یک نرم افزار قوی و سرورهای پیشرفته در ارتباط با ارسال پیامک های تبلیغاتی و مجموعه کاملی از امکانات مورد نیاز جهت ارسال پیامک.


خدمات چاپ و بسته بندی

چاپخانه مهر پارسیان با سابقه 40 ساله و با بروزترین دستگاه های چاپ آماده هرگونه خدمات در این زمینه می باشد. 

چاپ کاتالوگ، بروشور، سربرگ، کتاب و کتابچه، تقویم رومیزی و دیواری، سررسید، جعبه کارت ویزیت، لیبل و … گوشه ای از خدمات چاپخانه ما می باشد.


خدمات طراحی

طراحی خوب در تبلیغات مانن یک پوشش خوب برای یک شخصیت حرفه ای است. آتلیه طراحی مهر پارسیان آماده ارائه هر گونه خدمات طراحی در هر زمینه ای می باشد. تیم مجرب و حرفه ای ما می توانند به خوبی جوابگوی سلیقه شما در امر طراحی باشند.

طراحی خوب تخصص ما است

طراحی کاتالوگ، بروشور، ست اداری، تقویم رومیزی و دیواری، سررسید، جعبه، کارت ویزیت، دفترچه راهنما، لیبل و … گوشه ای از خدمات آتلیه ما می باشد.


خدمات عکاسی

امروزه با گسترش فضای مجازی، تنها عکسی خوب است که گویای فعالیت شما است.

آتلیه عکاسی مهر پارسیان با تجربه کافی در این زمینه آماده ارائه خدمات عکاسی صنعتی، هنری و مدلینگ جهت معرفی محصولات شما می باشد.


دیجیتال مارکتینگ

هیچ کسب و کاری بدون حضور فعال در فضای مجازی زیاد دوام نخواهد آورد. مهرپارسیان با کنار هم قرار دادن تیم حرفه ای از متخصصان فضای مجازی قادر خواهند بود کسب و کار شما را از 0 تا 100 مجازی نمایند.

آموزش و فرهنگ سازی صاحبان کسب و کار در زمینه ارتقاء سطح دانش مجازی نیز یکی دیگر از اهداف مجموعه ما می باشد.

digital-marketing

طراحی و پیاده سازی وب سایت

داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری یکی از الزامات است. وب سایت یکی از ارکان دیجیتال مارکتینگ برای هر صاحب کسب می باشد. که در آن به معرفی مجموعه و محصولاتتان و فروش بیشتر می پردازد.

ما میتوانیم با آنالیز تجارت شما، بهترین پیشنهاد را جهت داشتن یک وب سایت سود آور با تکیه بر تیم حرفه ای خود در این زمینه داشته باشیم.

 


حجره داران

یک نرم افزار تخصصی در زمینه فروش محصولات می باشد. این نرم افزار حاصل تجربیات 15 ساله این مجموعه در زمینه تبلیغات و افزایش فروش محصولات مشتریان خود می باشد.

حجره داران نرم افزاری جامع جهت معرفی محصولات با امکانات عالی و حرفه ای است که هر فروشنده ای را قادر به فروش محصولات خود می نماید.