حرف های کی روش بعد از قرعه کشی جام جهانی

حرف های کی روش بعد از قرعه کشی جام جهانی

حرف های کی روش بعد از قرعه کشی جام جهانی

کارلوس کی روش: می توانند من را اخراج کنند اما من حرفم را می زنم! سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان کارلوس کی روش پس از مراسم قرعه کشی جام جهانی ویدئویی در صحفه فیسبوکش FACE BOOK قرار داد و در این ویدئو اعلام کرد: روزهای طولانی و فوق العاده ای برای من و تیم ملی گذشت.

قرعه کشی بسیار هیجان انگیز بود و بهتر از این نمی شد که با اسپانیا، پرتقال و مراکش همگروه شویم این فرصت بسیار خوبی است که بازیکنان ما نشان دهند که چرا خاص هستند و شایستگی حضور در جام جهانی را دارند. ما عالی کار خواهیم کرد و حریف سختی برای رقیبانمان خواهیم بود من مطوئن هستم که در پایان بازی ها هواداران به تیم ملی و بازیکنان افتخار خواهند کرد.

من فکر می کنم بازیکنان ما هیجان زده شده باشند که قرار است با اسپانیا، پرتقال و مراکش بازی کنند این بهترین فرصت برای بازیکنان تیم ملی است که در مقابل تیم های بزرگ بازی کنند. اصلا برایم مهم نیست که دیگران چقدر سعی می کنند من ساکت باشم و حرف نزنم من می گویم که تیم ملی به یک برنامه آماده سازی خاص نیاز دارد.

بازیکنان تیم ملی لیاقت یک برنامه آماده سازی خاص را دارند ما به برنامه ایی نیاز داریم که بازیکنان آماده شده و بتوانند در این جام افتخار آفرینی کنند و برای ایران بزرگ افتخار آفرینی و اعتبار کسب کنند. من آماده ام میتوانند من را اخراج کنند اما من حرفم را می زنم چون بازیکنان و هواداران بسیار لایقی داریم که شایستگی این را دارند که از تیم ملی حمایت کاملی برای مسابقات جام جهانی داشته باشند.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.