جایگاه سست بیرانوند

جایگاه سست بیرانوند

جایگاه سست بیرانوند

مرد اول دروازه تیم ملی، بیرانوند و رقیب جوانش علیرضا بیرانوند مرد اول تیم ملی در استانه جام جهانی 2018 روسیه نشان می دهد که این گلر نباید از همین حالا روی فیکس شدن در این تورنومنت حساب بازکند. بیرانوند حتی یعد از نمایش درجه یک در بازی با سپیدرود هنوز باید برای با حفظ جایگاه خود بجنگد واما رقیب بیرانوند کیست؟

نه مظاهری و نه اخباری جدیترین رقیب علیرضا بیرانوند کسی نیست جزء سید حسین حسینی که درون دروازه استقلال جای دارد. که باسرعت شگفت انگیز خود پیشرفت چشم گیری از خود در اردوی اخیر تیم ملی نشان داده است.

رقابت این دوگلر در این هفته به اوج خود رسیده بیرانوند که در رشت یک بازی عالی داشته و حسینی که با چند حرکت استثنایی در مقابل سپاهان تماشا گران از روی صندلی های خود بلند کرد.

حسینی که سید مهدی رحمتی با تجربه را نیکمت نشین کرده از جاه طلبی قابل توجهی برای تکیه زدن به جای بیرانوند در دروازه تیم ملی هم برخوردار است. حسینی برای رسیدن به این هدف زمان مناسبی در اختیار خواهد داشت . سرنوشت دروازه تیم ملی در جام جهانی در نیم فصل دوم لیگ برتر مشخص خواهد شد. بیرانوند با کوچکترین خطا یا لغزشی ممکن است جایگاه خود رابه حسینی رقیب جوان خود بدهد واین رقابت ادامه خواهد داشت.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.