تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس در ابهام

تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس در ابهام

تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس در ابهام

به نظر می رسد رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تمایل چندانی برای تمدید قرارداد با برانکو ندارد. تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت سرمربی کروات توانست قهرمان لیگ شانزدهم شود وتا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتند. با در نظر داشتن اینکه باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات با شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه محروم شده است تمدید قرارداد برانکو سرمربی این تیم در دستور کار مدیران این باشگاه قرار گرفت تا مشکل پرسپولیس بیشتر از این نشود.

علی اکبر طاهری مدیر عامل پرسپولیس در طی چند جلسه خصوصی که با برانکو داشته رضایت نسبی این مربی را برای تمدید قرارداد گرفته است اما به نظر میرسد رئیس هیئت مدیره پرسپولیس جعفر کاشانی تمایل زیادی برای تمدید قرارداد با برانکو را ندارد.

کاشانی اظهار کرده: پرسپولیس پرسپولیس قهرمان فصل گذشته لیگ برتر شده و در فصل جدید همه تیم ها قصد شکست پرسپولیس را دارند بر این اساس تیم ما نیاز به تفکرات جدیدی دارد تا بتواند عنوان قهرمانی را دوباره تکرار کند. او ادامه داده که برانکو مربی با کلاسی است اما معلم کلاس اول نمیتواند به کلاس ششم درس بدهد و تیم نیاز به تفکر جدید تری دارد.

در نتیجه مذاکرات مسئولان پرسپولیس با گفته های کاشانی در تناقض میباشد. معاون اقتصادی پرسپولیس ترکاشوند درباره تمدید قرارداد برانکو گفته: یکی از هدفهای باشگاه برای داشتن ثبات کامل در باشگاه تمدید قرارداد برانکو است وی عنوان کرده که از جلسه طاهری و برانکو اطلاعی نداشته است.

ترکاشوند همچنین اظهار کرد موضوع تمدید قرارداد با برانکو خیلی وقت است که در جلسه هیئت مدیره عنوان شده است و آقای طاهری در دو سفری که به همراه تیم داشته اند با برانکو صحبت و نظر مساعد برانکو را جلب کرده اند. به هر حال بیشتر بازیکنان شرط تمدید قرارداد خود را منوط به حضور برانکو عنوان کرده اند همچنین برانکو باید هر چه زودتر تکلیف قرارداد خود با باشگاه را مشخص کند تا اقدامات لازم هر چه سریعتر صورت گیرد.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.