انگلیسی ها علاقه دارند با ایران همگروه شوند

انگلیسی ها علاقه دارند با ایران همگروه شوند

انگلیسی ها علاقه دارند با ایران همگروه شوند

امیدواری رسانه های انگلیسی از همگروه شدن شاگردان گرت ساوت گیت با شاگردان کارلوس کی روش در جام جهانی روسیه. کمتر از 7 ماه دیگر به شروع رقابت های جام جهانی 2018 در کشور روسیه باقی مانده است و حضور همه 32 تیم در این رقابت ها قطعی شده است.

تیم ها باید در روز 10 آذر در کاخ کرملین منتظر انتخاب حریفانشان در بزرگترین رویداد جهانی فوتبال جام جهانی 2018 هستند. بساری از رسانه ها،سایت ها و خبرگزاری ها شروع به بررسی احتمالی همگروه شدن تیم ها کردند. رسانه های دیلی استار و فور فور تو FOUR FOUR TWO درباره بهترین گروه برای تیم ملی انگلیس نوشته اند: از گلدان A لهستان و روسیه بهترین گزینه ها برای انگلیس هستند و در سید C هم ایران بهترین حریف، سید D هم پاناما راحت ترین حریف برای آنها محسوب می شود.

و اما در بدترین گروه ممکن برای انگلیسی ها از نظر این رسانه ها همگروه شدن با برزیل از سید A و از سید C دانمارک و از سید D نیجریه خواهد بود که در اینصورت انگلیس کار بسیار سختی را برای صعود به دور بعد رقابت ها خواهد داشت. لازم بذکر است تیم انگلیس در گلدان A جام جهانی قرار گرفته و تیم های ایران، تونس، مصر، سنگال، دانمارک، کاستاریکا، ایسلند و سوئد در سید C برای قرعه کشی قرار دارند.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.