الگو برداری اسکاتلندی ها از کارلوس کی روش

الگو برداری اسکاتلندی ها از کارلوس کی روش

الگو برداری اسکاتلندی ها از کارلوس کی روش

سرمربی گلاسکورنجرز، پدرو کاشینیا بر این باور است که تیم ملی اسکاتلند برای صعود به جام جهانی باید از کی روش و برنامه هایش الگو برداری کند. تیم ملی فوتبال اسکاتلند پس از ناکامی از صعود به جام جهانی 2018 روسیه با 18 امتیاز در گروه خود سوم شد.

بعد از نتایج ضعیف این تیم گوردن استراجان سرمربی اسکاتلند وعدم صعود تیم به جام جهانی مگی کی کی جایگزین این مربی شد اما پدرو کاشینیا سرمربی گلاسکورنجرز اظهار نظر های جالبی در مورد عدم صعود اسکاتلند به جام جهانی دارد وی گفت: ما با لیگ خوب و بازیکنان جوان نتوانستیم به جام جهانی صعود کنیم اگر شانس کمی با ما یار بود میتوانستیم در روسیه باشیم.

وی اظهار داشت: اگر استراجان از برنامه های کارلوس کی روش در زمانی که هدایت اسکاتلند را بر عهده داشت استفاده میکرد الان میتوانستیم بهمراه انگلیس جشن صعود به جام جهانی را برگزار کنیم وی ادامه داد:مسئولان فدراسیون فوتبال اسکاتلند باید سرمربی ای نظیر کی روش را برای تیم ملی جوانان استخدام کنند تا بر روی مسائل تاکتیکی و فنی با آنها کار کند تا تبدیل به نسل طلائی فوتبال اسکاتلند شوند درست همان کاری که با تیم ملی پرتقال و ایران انجام داده است.

منبع: مهرپارسیان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.