مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

سوالات متداول

حساب کاربری

1- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

پاسخ: شما میتوانید مشخصات کربری خود را ویرایش کنید . برای این کار باید با وراد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور ، وارد حساب کاربری خود شوید ، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من " به صفحه ای منتقل می شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

برای تغییر ایمیل ، با همان ایمیلی که ثبت نام کرده اید به support@digikala.com ایمیل بزنید.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندرید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری ، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربرینخواهید داشت و فقط میتوانید با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

2- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری ، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

پاسخ: لطفا ایمیل های اسپم خود را چک کنید . به ویژه ایمیل های ارسال شده به حساب های کربری جی میل گاهی اسپم می شوند

3- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری ، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

پاسخ: لطفا ایمیل های اسپم خود را چک کنید . به ویژه ایمیل های ارسال شده به حساب های کربری جی میل گاهی اسپم می شوند به ویژه ایمیل های ارسال شده به حساب های کربری جی میل گاهی اسپم می شوند به ویژه ایمیل های ارسال شده به حساب های کربری جی میل گاهی اسپم می شوند

4- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

پاسخ: شما میتوانید مشخصات کربری خود را ویرایش کنید . برای این کار باید با وراد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور ، وارد حساب کاربری خود شوید ، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من " به صفحه ای منتقل می شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد. اگر به ایمیل خود دسترسی ندرید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری ، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربرینخواهید داشت و فقط میتوانید با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.