مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

درباره ما

کانون تبلیغاتی مهرپارسیان از سال 1385 کار خودرا بصورت رسمی و با یک آگهی نامه تخصصی بنام مهرپارسیان در زمینه لوازم و تجهیزات ورزشی شروع بکارکرده و ده سال است که کار خود را در زمینه تبلیغات ادامه می دهد.

کانون شامل بخشهای: پنل ارسال پیامک، فروشگاه ساز اینترنتی، چاپ و طراحی، طراحی و پیاده سازی وب سایت و آگهی نامه تخصصی ورزشی می باشد.

بخش ارسال پیامک شامل یک نرم افزار قوی و سرور های پیشرفته در ارتباط با ارسال پیامک های تبلیغاتی و قرارداد مستقیم با مخابرات استان تهران می باشد و مجموعه کاملی از امکانات مورد نیاز را در این نرم افزار پیش بینی و آماده بهره برداری نموده است.

فروشگاه ساز اینترنتی: یک فروشگاه ساز در زمینه لوازم و تجهیزات ورزشی است که قوی ترین و تنها فروشگاه ساز تخصصی در این زمینه می باشد.این فروشگاه ساز با الهام از سایت های بزرگی چون ebay  و آمازون سعی در برطرف کردن تمام نیازهای ورزشی کشور چه برای تولید کنندگان، فروشندگان و وارد کنندگان لوازم ورزشی و چه برای خریداران عمده و کوچک فراهم نموده است.

بخش چاپ و طراحی متشکل از یک آتلیه طراحی و یک آتلیه عکاسی مجهز و یک چاپخانه حرفه ای در ارتباط با چاپ و صحافی می باشد و تمام امور مربوط به چاپ را از عکاسی و طراحی تا چاپ و صحافی را به انجام می رساند.

بخش طراحی و پیاده سازی وب سایت شامل برنامه نویسان مجرب با حرفه برنامه نویسی .Net , Phpمیباشد و این مجموعه یک سرور قوی در آلمان برای پشتیبانی از وب سایت های طراحی شده خود دارد که 24 ساعته پشتیبانی می شود.

بخش آگهی نامه تخصصی ورزشی شامل: نیروی مجرب در زمینه بازاریابی است که بیش از 10 سال سابقه دارد و به عنوان قوی ترین آگهی نامه تخصصی ورزشی در کل کشور عرض اندام می نماید. این آگهی نامه در تیراژ 10000 نسخه به صورت رایگان درکل کشور و در مراکز ورزشی(دولتی و خصوصی) توزیع می گردد.

این مجموعه سعی کرده با جمع آوری طیف گسترده ای از تبلیغات جوابگوی نیازهای مشتریان خود باشد و با بیش از 400 مشتری در کل کشور با اقتدار به راه خود ادامه
می دهد.