مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

گروه های خبری

لیست بازیکنان تیم ملی در جام جهانی مشخص شد

لیست بازیکنان تیم ملی در جام جهانی مشخص شد

به دنبال اعلام شدن اسامی بازیکنان روسیه در جام جهانی، کشورهای دیگر نیز در حال ارائه لیست اولیه بازیکنانشان هستند.

در این روزها تیم ملی ایران با بازیکناتن کمی مشغول تمرین کردن است و لیست ارائه شده اولیه نیز شامل 28 بازیکن است. کی روش در این باره میگوید از مرحله که نیاز به 5 بازیکن دارد گذشته است و هین 28 نفر کافی است و 24 نفر از آنها به جام جهانی خواهند رفت.

با توجه به افراد دعوت شده به اردو و ارائه لیست اولیه، برخی از بازیکنان  شانسی برای حضور در بازیکنان ندارند. مثل کمال کامیابی نیا، امید نورافکن، اکبر ایمانی، مجید حسینی، علی علیپور و...

و اما لیست اولیه ای از بازیکنانی که برای رفتن به جام جهانی ارائه شده است شامل این اسامی است: علی قلی زاده ، محمدرضا خانزاده ، مهدی ترابی ، علی کریمی ، رشید مظاهری ، پژمان منتظری ، سید حسین حسینی ، وریا غفوری ،روزبه چشمی ، امید ابراهیمی ، جلال حسینی ،علیرضا بیرانوند ، وحید امیری ، مهدی طارمی ، مسعود شجاعی ، کاوه رضایی ،کریم انصاری فرد ، احسان حاج صفی ، مرتضی پورعلی گنجی ، علیرضا جهانبخش ، رامین رضاییان، رضا قوچان نژاد ، اشکان دژاگه ، امیر عابدزاده ، سامان قدوس ، سعید عزت اللهی، سردار آزمون و میلاد محمدی.

احتمالا 4 نفر از این لیست 28 نفره حذف خواهند شد. اما در حال حاضر بزرگترین مشکل تیم ملی، هافبک دفاعی است و اگر امید ابراهیمی مصدومیت جدی داشته باشد، این مشکل پر رنگ تر از پیش ظاهر میشود. قابل ذکر است که روزبه چشمی، احسان حاج صفی و پژمان منتظری هافبک های قوی هستند که بعید از کی روش این افراد را در لیست حذفی ها از تیم بگذارد.

منبع: مهرپارسیان

برچسب ها:

ورزش،فوتبال،تیم ملی،سرمربی تیم ملی،کی روش،کارلوس کی روش،جام جهانی،جام جهانی روسیه، روسیه،سردار آزمون،علیرضا جهانبخش،علیرضا بیرانوند