مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

گروه های خبری

شیوه جالب مدیران پرسپولیس برای تمدید قراردادها

پرونده لیگ برتر فوتبال شب گذشته با دیدار پرسپولیس و سپید رود رشت با نتیجه 3 بر صفر به نفع سرخپوشان پایتخت بسته شد این در حالی اتفاق افتد که پرسپولیس چند هفته مانده به پایان رقابت های لیگ برتر قهرمانی خود را مسجل کرده بود و قرار بود پس از پایان این بازی در جشن قهرمانی جام را بالای سر ببرند . نکته جالب پس از جشن قهرمانی گفته های محسن مسلمان است که اظهار کرد : افشین پیروانی پس از جشن قهرمانی وارد رختکن شد و در مورد تمدید قرارداد صحبت کرد و از بازیکنان خواست که به دفتر باشگاه بروند و قرارداد خود را تمدید کنند . مدیران تیم تصمیم گرفته اند تا بازیکنان را به دفتر باشگاه بکشانند تا بتوانند با ارقام کمتری قرارداد جدید را ببندند . 
لازم به ذکر است که پرسپولیس همچنان از پنجره نقل و انتقالات محروم است و مدیران باشگاه در صدد هستند تا بازیکنان فعلی تیم قرارداد امضاء کنند . 

منبع: مهرپارسیان

برچسب ها:

پرونده لیگ برتر فوتبال،دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت،سرخپوشان پایتخت،جشن قهرمانی پرسپولیس،رقابت های لیگ برتر،گفته های محسن مسلمان،افشین پیروانی،تمدید قرارداد بازیکنان،شیوه جالب مدیران پرسپولیس،برای تمدید قرارداد،پنجره نقل و انتقالات،محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات،گفته های محسن مسلمان،پس از جشن قهرمانی