مهرپارسیان آگهی نامه تخصصی ورزش کشور

گروه های خبری

جایگزین برانکو در پرسپولیس

جایگزین برانکو در پرسپولیس

با خبر اینکه سرمربی پرسپولیس هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده، ممکن است علی دایی جایگزین برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس شود

دیروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در مصاحبه ای گفت هنوز قراراداد خود را با پرسپولیس تمدید نکرده و فقط با سرپرست توافق کرده است. خبر تمدید نکردن برانکو باعث نگرانی پرسپولیسی ها شده است. زیرا در مدت حضور برانکو در سالهای گذشته، پرسپولیس نتایج بسیار خوبی گرفته است اما این مربی کروات به علت محرومیت پرسپولیس ممکن است دیگر هدایت پرسپولیس را ادامه ندهد.

شنیده میشود که باشگاه پرسپولیس به دنبال یک جایگزین برای برانکو میگردد و این گزینه ممکن است علی دایی باشد. اما دایی همچنان به حواشی بی توجه است و به زودی با باشگاه سایپا جلسه خواهد داشت. اما حرفای برانکو و جلساتش با حمیدرضا گرشاسبی این احتمال را در بر دارد که برانکو قصد تمدید ندارد و همه نگاه ها به سوی حضور دوباره ی دایی به پرسپولیس رفته است.

بازیکنان پرسپولیس فکر میکردند که قرارداد برانکو تمدید شده است و مشکلی برای مربی فصل بعد نخواهند داشت اما حالا فهمیده اند که بین برانکو و گرشاسبی فقط یک توافقی بوده است و قراردادی امضا نشده. به همین علت پیش بینی میکنند چون عملکرد علی دایی در سایپا خوب بوده است، گزینه جانشین برانکو میتواند دایی باشد.

منبع: مهرپارسیان

برچسب ها:

ورزش،فوتبال،پرسپولیس،برانکو،برانکو ایوانکوویچ،حمیدرضا گرشاسبی،علی دایی،دایی،سرمربی پرسپولیس،سرمربی سایپا،مربی کروات